Property main image
Novo

Prodaja

.::: Veliko građevinsko zemljište u Brodarici :::.

560.050 EUR( 230 EUR/m² )
Brodarica, Šibenik - Okolica, Šibensko-kninska

Površina

2435 m²

Tip nekretnine

Zemljište

Opis

.::: Veliko građevinsko zemljište u Brodarici :::. Na mirnoj i poželjnoj lokaciji u Brodarici prodaje se građevinsko zemljište ukupne površine 2.435m2. Zemljište se nalazi u izgrađenom dijelu građevinskog područja, s asfaltiranom pristupnom cestom i cjelokupnom infrastrukturom (struja, gradski vodovod, kanalizacija) ispred zemljišta. More i plaža udaljeni su svega 300m. Obilazak nekretnine moguć je uz prethodni dogovor i rezervaciju termina (minimalno dva dana unaprijed). Molimo pri telefonskom kontaktu obavezno navesti šifru objekta (ID nekretnine).  Radujemo se Vašem pozivu.

Ostalo

Autobus
Kanalizacija

Mapa

Brodarica, Šibenik - Okolica, Šibensko-kninska

Prikazana lokacija je približna. Točna adresa bit će dostupna nakon kontakta s agentom.

Interservis Bulat

Interservis Bulat

Ime agenta

Marijana Laškarin

Kontakt telefon

099/ 213 21 09

ID nekretnine

5514

BN kod

4638

Objavljeno

15. svibnja 2026.